Про нас

Паркани ГаличиниБагаторічний досвід виробництва залізобетонних виробів в містах України

Паркани Галичини - це філія найбільшої і найуспішнішої мережі виробництв бетонних парканів в Украйні, парканів типу євпропаркан, або як його ще називають єврозабор.

Компанія Паркани Галичини має великий досвід і власні технологічні напрацювання, технологічні лінії виробництва бетонних виробів, що дозволяє виробляти бетонні паркани високої якості.

Засновник мережі компаній, частиною якої є і Паркани Галичини, стояв біля витоків розвитку виробництва бетонних парканів в Україні і особисто сприяв створенню ряду підприємств, що виготовляють залізобетонні вироби в різних регіонах України.

Весь багаторічний досвід компанії був застосований на новому виробництві Паркани Галичини. Завдяки політиці жорсткого контролю якості та лояльної ціни, компанія Паркани Галичини знаходить своїх покупців в багатьох містах України.

Основні переваги компанії Паркани Галичини:
• широкий асортимент продукції;
• багаторічний досвід роботи;
• лояльна цінова політика;
• гнучка система знижок;
• постійна наявність продукції на складі;
• жорсткий контроль якості і можливість візиту на виробництво;
• великий обсяг виробництва дозволяє здійснювати закупівлі матеріалів, необхідних для виробництва бетонних парканів, крупно-оптовими партіями, що в кінцевому результаті зводиться до збереження максимальної якості виробів при ціні нижче, ніж у конкурентів.

Ознайомитися з видами бетонних парканів

Для зручності обслуговування клієнтів в компанії Паркани Галичини створений відділ продажів і відділ заявок. Відділ логістики здійснює контроль якості з моменту виходу продукції з виробництва до закінчення монтажу, а також відповідає за попереднє замірювання. Всі ці структурні підрозділи створені для якісного і своєчасного виконання замовлень компанії.

Всю контактну інформацію Ви зможете знайти на нашому сайті в розділі "Контакти"

 

Зв'яжіться з нами