Плити вироблені з високоякісного бетону. Тільки щебінь, тільки цемент М500, армування виробів зварною сіткою Паркани Галичини - завжди висока якість за найкращими цінами Паркани Галичини – найкращий вибір огорожі
Плити вироблені з високоякісного бетону. Тільки щебінь, тільки цемент М500, армування виробів зварною сіткою
Паркани Галичини - завжди висока якість за найкращими цінами
Паркани Галичини – найкращий вибір огорожі

Пропонуємо замовити европаркан в м. Чортків.

Бетонні огорожі: ціна та як замовити.

Бетонна огорожа карпатськийБетонний паркан – це стандартна складна конструкція, яка виготовляється із спеціальної бетонної суміші, з  додаванням інших будівельних матеріалів та сумішей, що доводять лиття паркану до потрібної структури. Бетонна огорожа служить для захисту подвір’я, саду чи присадибної ділянки  від очей сторонніх, та непроханих гостей.

До складу конструкції входять бетонні стовпчики та плити стандартної величини, які окрім захисної функції мають ще й декоративне призначення. Висота бетонного паркану залежить від побажань клієнта та може коливатися від 1.5м. до 2- 2,5 м.

Особливості якісного європаркану.

Для того, щоб ваш паркан був надійним та служив багато років, не потріскавшись та не втративши  свого привабливого  вигляду, перед придбанням варто зважити на особливості, які вирізняють якісну продукцію  від «халтури».

Ціни на бетонні огорожі

Ціна залежить від виду плити (одно чи двустороння):
Стандартна одностороння плита коштує 2м х 0,5м - 250 грн
Двостороння плита ( "Карпатський камінь" або "Фагот") - 330 грн