Бетонні стовпчики для огорожі

Якщо ви обрали європаркан у нашій компанії, ми пропонуємо замовити бетонні стовпчики для огорожі. Адже без них встановити огорожу не можливо . Тому на нашому сайті ви можете купити бетонні стовпчики, які служитимуть надійною опорою.  Доставляємо  у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький та по Тернополю и області.

Бетонні стовпчики для огорожі та їх особливості

 

Бетонні стовпчики – це міцні підпори, які  утримують конструкцію  паркану. Як правило, виготовляються способом лиття. Бетонні стовпчики бувають різної висоти, найчастіше  від 1-го до 3.3 метри. Міцність стовпчиків для паркану визначають матеріали, з яких виготовляється та наявність армованого каркасу.

 

Як виготовляють бетонні стовпчики

Міцні та надійні стовпчики виливають із бетону, попередньо формуючи каркасну основу спеціальним армувальним дротом (перетином 250*250 мм). У виробничому процесі використовується дріт ВР-1, діаметром від 3,0 до 5,0 мм та бетон  марки М – 250 чи М - 300. Щоб забезпечити водо- та морозостійкість стовпчиків для бетону у виробництві застосовуються спеціальні присадки, кільця та  добавку до розчину. Цей метод називається вібровідлив. Після відливу виріб проходить спеціальну обробку у камерах під впливом регулюючої температури повітря. Це покращує міцність виробу.

Переваги

Стовпчики  бетонні для огорожі не потрібно фарбувати та легко встановлювати.
Вони не гниють та не псуються, якщо виготовлені з  дотриманням технології.

Вартість

Ціна на бетонні стовпчики залежить від матеріалів, які використовуються у роботі та висоти.

- Стовп односекційний, (h=1,00) 120х110мм - ціна 175 грн
- Стовп двохсекційний, (h=1,70) 120х110мм - ціна 185 грн
- Стовп чотирьохсекційний, (h=2,80) 140х130мм - ціна 260 грн.

Більше варіантів стовбчиків у розділі "ціни".

 

Де купити

Попередньо замовити бетонні стовпчики для огорожі з доставкою в Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ. можна
у нашого менеджера за телефоном: 067-4448-200